REFERANSLARIMIZ

Ana Sayfa  /  REFERANSLARIMIZ

1.         SAHİL PARK SİTESİ / SAHİLEVLERİ
Sekiz müstakil konut, yüzme havuzu, sığınak, idari bina, araç park alanları, ortak alanlar, su deposu ve bahçeden oluşan bir Sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 3 (üç) çalışanı vardır.  2007 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz.
2.         EMİR APARTMANI / GÖZTEPE
15 daire, 3 iş yeri, kazan dairesi, hidrofor, asansör, bahçeden oluşan bir Sitedir. 2009 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Sitede bir görevli vardır.

3.         MESA URLA EVLERİ / URLA
72 dönüm arazi, Nizamiye, 30 müstakil konut, konutların kişiye özel yüzme havuzları ve peyzajlı bahçeleri, sosyal tesisler, dinlenme salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahası, mini futbol sahası, jeneratör, arıtma, su deposu, üç adet su kuyusu, açık ve kapalı araç park alanları, idare binası, geniş ortak alanlardan oluşan bir Sitedir. Çeşitli konularda hizmet veren 14 çalışanı vardır. 2010 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. 01.12.2019 - 31.08.2012

4.         PALMİYE PARK EVLERİ / GAZİEMİR
114 konut, sığınak, hidrofor, kuyu suyu, Site ve konutlar yangın hidrant sistemi ve su depolarından oluşan bir Sitedir. Güvenlik, bahçıvan ve hizmetli olmak üzere toplam 7 çalışanı vardır. 2010 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz. 2010 – 2016

5.     KAVAK APARTMANI / ÜÇKUYULAR
17 daire, hidrofor, asansör, bahçeden oluşan bir Sitedır. 2011 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Sitede bir görevli vardır.

6.         RİVA PARK SİTESİ / SAHİLEVLERİ    
21 müstakil konut, idari bina, araç park alanları, ortak alanlar, havuz ve bahçeden oluşan bir Sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 6 ( altı ) çalışanı vardır. 2013 yılından itibaren yöneticilik hizmetini yürütmekteyiz.

7.         GÜN APARTMANI / ALSANCAK         
7 daire, bir işyeri, hidrofor, bahçeden oluşan bir Sitedir. 2013 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. Sitede bir görevli vardır.
8.         PALMİYE PARK RENOVA EVLERİ / Yeşilova - Bornova
İki blok 150 konut, dokuz işyeri, üç adet Site görevlisi konutu, sığınak, hidrofor, kuyu suyu, Site ve konutlar yangın hidrant sistemi, su depoları, merkezi ısıtma sistemi, kapalı otopark, sosyal tesis ve hobi alanından oluşan bir Sitedir. 2014 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz. 2014-2017
9.         ÇAĞDAŞ APARTMANI / GÖZTEPE     
8 daire, üç işyeri, hidrofor, bahçeden oluşan bir Sitedir. 2015 yılında Yöneticilik görevini yürütmeye başladık. Sitede bir görevli vardır.

10.       AKAYKENT SİTESİ  / NARLIDERE  :   
2 Blok, 36 daire, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Sitedir. Bir Site görevlisi vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

11.       KARDEŞ APARTMANI / Balçova  :         
12 daire, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Sitedır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

12.       CETAŞ SİTESİ / ÇEŞME     :          
3 ayrı alan üzerinde 4, 16 ve 6 müstakil konuttan oluşan toplamda 24 müstakil konut, üç yüzme havuzu, kuyu suları, Jeneratör, hidrafor, geniş yeşil alanlar, idari bina ve otoparktan oluşan bir Sitedir. 5 çalışanı vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz. 2016 - 2021

13.       PALMİYE PARK MARE SİTESİ / Zeytinalanı     :          
İki ayrı parsel üzerinde yedi blok 42 daire, iki küçük süs havuzu, görevli dairesi, spor salonu, bünyesinde küçük bir mutfak, yemek odası, dinlenme salonu, bilardo salonu, iki adet konaklama odası bulunan geniş bir kapalı sosyal alan, sinema salonu, kuyu suyundan oluşan bir Sitedir. Üç çalışanı vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz. 2016 - 2020

14.       GOLDİVA KUZEY SİTESİ / Bornova       :          
İki blok 190 daire, sekiz iş yeri, yüzme havuzu, iki adet görevli dairesi, spor salonu, açık ve kapalı otopark, kuyu suyu, hidrofor, su deposundan oluşan bir Sitedır. Yedi çalışanı vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. 2016 - 2022

15.       CASA MARİN SİTESİ / URLA                 :          
62 müstakil konut, arıtma, otopark, ortak alanlar ve Güvenlik Kulübeleri, yeşil alanlardan oluşan bir Sitedir. Güvenlik dahil altı çalışanı vardır. 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini sürdürmekteyiz. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz. 01.02.2016 – 01.05.2021
16.       GÖRKEM APARTMANI / HATAY  :      
16 daire, dört iş yeri, jeotermal ısıtma sistemi, otopark, yeşil alanlardan oluşan bir Sitedır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

17.       GARDENİA19 SİTESİ / GÜZELBAHÇE :  
19 müstakil konut ve konutlara ait yüzme havuzları, araç park alanlarından oluşan bir Sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere üç çalışanı vardır. 2016 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.
18.       CONCEPT GLORİA SİTESİ / SAHİLEVLERİ    :  
Üç müstakil konut, yüzme havuzu, araç park alanı, konutlara ait yeşil alanlardan oluşan bir Sitedir. Bahçıvan ve güvenlik olmak üzere iki çalışanı vardır. 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

19.       İŞGÖREN SİTESİ / İNCİRALTI    :          
17 müstakil konut, güvenlik odası, araç park alanları, ortak alanlar, havuz ve konut bahçelerinden oluşan bir Sitedir. Hizmetli, bahçıvan ve güvenlik olmak üzere 4 ( dört ) çalışanı vardır. 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

20.       HATİPOĞLU SİTESİ / KUŞADASI            
52 müstakil konut yüzme havuzu, yeşil alanlar, kuyu suyu, idari bina, görevli konutu ve ortak alanlardan oluşan bir sitedir. Sitenin muhasebesel ve yönetimsel işlemleri tarafımızdan yürütülmektedir ( tutulması gereken kayıt ve belgeler ile aidat tahsiline yönelik avukatlık hizmetleri sitenin genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, resmi daireler ve SSK nezdindeki kayıtların tutulması, gerekli yazışmaların  yapılması, İşletme, Karar ve Denetçi defterlerinin tutulması, aylık bilançoların her ay için ayrı olacak şekilde dosya halinde hazırlanarak Yönetim ve Denetim Kuruluna onay için sunulması, aylık aidat ve harcama bilgilerinin tüm sakinlerin konutlarına yayımlanması ve takip ile ilgili diğer yerlere işlenmesi, siteye ait tüm bilgilerin firmamız WEB sayfasında yayınlanması ve tüm sakinler tarafından kendilerine özel bir şifre ile girilerek izlenebilmesi, yıllık bilançoların, faaliyet raporunun hazırlığı, Olağan ve Olağanüstü Genel Kurul hazırlıklarının tamamlanarak dosya halinde Yönetim Kuruluna teslimi). 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

21.       YENİ YAŞAM SİTESİ / KUŞADASI            
54 müstakil konut yüzme havuzu, yeşil alanlar, kuyu suyu, idari bina, görevli konutu ve ortak alanlardan oluşan bir sitedir. Sitenin muhasebesel ve yönetimsel işlemleri tarafımızdan yürütülmektedir ( tutulması gereken kayıt ve belgeler ile aidat tahsiline yönelik avukatlık hizmetleri sitenin genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, resmi daireler ve SSK nezdindeki kayıtların tutulması, gerekli yazışmaların  yapılması, İşletme, Karar ve Denetçi defterlerinin tutulması, aylık bilançoların her ay için ayrı olacak şekilde dosya halinde hazırlanarak Yönetim ve Denetim Kuruluna onay için sunulması, aylık aidat ve harcama bilgilerinin tüm sakinlerin konutlarına yayımlanması ve takip ile ilgili diğer yerlere işlenmesi, siteye ait tüm bilgilerin firmamız WEB sayfasında yayınlanması ve tüm sakinler tarafından kendilerine özel bir şifre ile girilerek izlenebilmesi, yıllık bilançoların, faaliyet raporunun hazırlığı, Olağan ve Olağanüstü Genel Kurul hazırlıklarının tamamlanarak dosya halinde Yönetim Kuruluna teslimi). 2017 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

22.       GÜZELBAHÇE SİTESİ / GÜZELBAHÇE            
İki blok 18 daire, yüzme havuzu, hidrafor, bahçeden oluşan bir Sitedır.  Sitede bir görevli vardır. 2018 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

23.         BENGİ SİTEI / NARLIDERE            
13 daire, hidrafor, asansör, bahçeden oluşan bir Sitedır. 2018 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

24.         GÖR APARTMANI / NARLIDERE            
16 daire, dört iş yeri,  hidrafor, asansör, bahçeden oluşan bir Sitedır. 2019 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.

25.         MUZOM APARTMANI / HATAY - KONAK            
28 daire, 10 İşyeri, hidrafor, asansör, kapalı garajdan oluşan bir Sitedır. 2019 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.
26.         MANOLYA APARTMANI / NARLIDERE            
10 daire, hidrafor, asansör, garaj, yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Sitedır. 2021 yılından itibaren yöneticilik görevini yürütmekteyiz.
27.          MY NAR SİTESİ / GÜZELBAHÇE  
Bahçe 1 ve Bahçe 2 olmak üzere İki Blok, 15 daire, hidrafor, iki adet asansör, açık garajlar, su arıtma, Yüzme Havuzu, Kuyu suyu ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Sitedır.

28.          YİĞİT APARTMANI / GÜZELBAHÇE
Beş daire, asansör, açık garajlar ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Sitedır.
29.          EFE APARTMANI / GÜZELBAHÇE
10 daire, hidrafor, asansör, açık garajlar, Yüzme Havuzu, Kuyu suyu ve yeşil alanlardan bahçeden oluşan bir Sitedır.  
30.       ILICA SİTESİ / ÇEŞME              
14 müstakil konut, yüzme havuzu ve ortak alanlardan oluşan bir Sitedir. Bir Site görevlisi vardır.
31.       BALPA İŞ MERKEZİ / BALÇOVA            
56 Bağımsız bölümden oluşan bir İş Merkezidir.

32.       SAYGIN STÜDYO MANZARA EVLERİ / GÜLBAHÇE
Dört adet Tripleks, sekizer adet 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 20 bağımsız bölüm,yeşil alanlar, hobi bahçeleri, yüzme havuzunu, kuyu suyu, sulama sisteminden oluşan bir Sitedır.  
33.       GÜNIŞIĞI SİTESİ / ALİAĞA            
Beş blok 80 daire, beş asansör, bir adet görevli dairesi, açık otopark, hidrofor, su deposundan, oluşan bir Sitedır.
34.       AKIN APARTMANI / HATAY  :  
13 daireden oluşan bir Sitedır.
35.       IŞIL APARTMANI / BALÇOVA            
22 daire, iki iş yeri, asansör, sığınak, kuyu suyu, açık otopark, süs havuzu bir adet görevli dairesi, hidrofordan oluşan bir Sitedır.
36.       DENİZATI SİTEI / NARLIDERE            
Sekiz daire, asansör, açık otopark, hidrofor ve yeşil alandan oluşan bir Sitedır.
37.       BALÇOVA MODERN SİTESİ / BALÇOVA            
İki blok 40 daire, iki asansör, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sosyal tesis, sauna, bir adet görevli dairesi, açık otopark, hidrafor, su deposundan, oluşan bir Sitedır.

38.       MADEİRA GARDEN EVLERİ GÜZELBAHÇE
12 müstakil konut ve konutlara ait yüzme havuzları, araç park alanları, güvenlik binası, ortak alanlar ve yeşil alanlardan oluşan bir Sitedir. Bahçıvan ve görevli olmak üzere iki çalışanı vardır.
39.       BAŞARAN APARTMANI / NARLIDERE            
Sekiz daire, asansör, sauna, Toplantı Salonu, Spor Salonu, açık otopark, hidrofor ve yeşil alanlardan oluşan bir Sitedır.
40.       DERYA APARTMANI / NARLIDERE            
Sekiz daire, asansör, açık otopark, hidrofor ve yeşil alanlardan oluşan bir Sitedır.
            Dokuz müstakil konut, yüzme havuzu, ortak yeşil alanlar, araç park alanları, Güvenlik Kulübesinde oluşan bir Sitedir.
41.       SAYGI APARTMANI / BALÇOVA            
18 daire, iki işyeri, asansör, açık otopark, hidrofor ve ortak alanlardan oluşan bir Sitedır.
42.       DEFNE VİLLALARI / GÜZELBAHÇE :
Sekiz müstakil konut, yüzme havuzu, sığınak, araç park alanları, ortak alanlar, su deposu ve bahçeden oluşan bir Sitedir.
43.       BANU APARTMANI / HATAY            
12 daireden oluşan bir Sitedır.
44.       GARDENİA 16 VİLLALARI / GÜZELBAHÇE            
16 müstakil konut, yüzme havuzu, hidrafor, bahçeden oluşan bir Sitedır.  Site de görevli ve güvenlik personeli vardır. Yeni kurulmuş bir sitedir ve yaşam MART 2022 de başlamıştır.

45.       VENÜS APARTMANI / KÜÇÜKYALİ            
12 daire, iki iş yeri, asansör, kapalı otopark ve hidrofordan oluşan bir Sitedir. Bir Site görevlisi vardır.

46.       ÜMİT APARTMANI / ÜÇKUYULAR            
34 daire, iki iş yeri, asansör, küçük bir bahçe, merkezi kazan dairesi ve hidrofordan oluşan bir Apartmandır.

47.       NARSTİL APARTMANI / NARLIDERE            
Yedi daire, asansör, bahçe, görevli dairesi ve hidrofordan oluşan bir Apartmandır.

48.       ZEHRA HANIM APARTMANI / ÖRNEKKÖY KARŞIYAKA            
18 daire, Üç iş yeri, asansör, bahçe, kapalı garaj merkezi kazan dairesi ve hidrofordan oluşan bir Apartmandır. Apartman görevlisi vardır.

49.       SEVİL HANIM APARTMANI / ÖRNEKKÖY KARŞIYAKA            
27 daire, üç iş yeri, asansör, bahçe, merkezi kazan dairesi ve hidrofordan oluşan bir Apartmandır.

50.       YUVAM APARTMANI / BALÇOVA            
10 daire, asansör, bahçe ve hidrofordan oluşan bir Apartmandır.

51.       DİVA SİTESİ / ÇEŞME            
Sekiz müstakil konut, yüzme havuzu, yeşil alanlardan oluşan bir sitedir.

52.       IHLAMUR SİTESİ / URLA            
Sekiz konut, yüzme havuzu, yeşil alanlardan oluşan bir sitedir.

53.       LA VİSTA / ÇEŞME            
25 konut, yüzme havuzu, garaj yeşil alanlardan oluşan bir sitedir. 

Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.
Apartman Yönetimi, Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Site Yönetimi, Site Yöneticiliği, Profesyonel Site Yönetimi, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Yöneticilik.

×